Je to kampaň! Ušetřete 5 % z každé zahraniční platby! Až do konce září garantujeme lepší směnný kurz než všechny banky a fintechy. 💪💰 Chci vědět víc

×

Platební appka s kartou, která zjednodušuje život

S Twistem zaplatíte na internetu, v kamenných prodejnách či složenky a faktury. Pohodlně, rychle a bezpečně.

Platební appka s kartou, která zjednodušuje život.
Platební appka s kartou, která zjednodušuje život.

Podívejte se, co o nás říkají někteří z našich 600 000 zákazníků.

Apple Pay k Twisto kartě

Nepotřebujete peněženku ani peníze. Plaťte iPhonem anebo Apple Watch, které máte vždycky u sebe. Všechny platby potvrdíte Touch ID anebo Face ID. Vaše nákupy tak budou bezpečné a bez starostí.

Zjistit více

Nakupujte na jedno kliknutí, plaťte až po doručení

Ve stovkách e-shopů nakoupíte na jedno kliknutí a zaplatíte až poté, co si vše doma vyzkoušíte anebo prohlédnete. Hledejte v košíku Twisto mezi platebními metodami.

Zjistit více

Nejvýhodnější kurz na zahraniční platby

S kartou Twisto Premium nakupujete v zahraničí za středový kurz, tedy za nejvýhodnější možný. To vám banka nedá. A platí i pro nákupy na zahraničních e-shopech.

Zjistit více

Snap: Plaťte e-mailem nebo fotkou

Už nikdy nemusíte platit faktury či složenky postaru. Stačí je vyfotit v mobilní aplikaci či přeposlat na e-mail plati@twisto.cz a Twisto zaplatí za vás. Jednodušeji už to nejde.

Zjistit více

Plaťte mávnutím ruky

Twisto platební náramek oceníte při běhu, plavání, v baru, ale i v obchodě, když máte plné ruce tašek anebo se vám nechce lovit kartu v peněžence. Vyzkoušejte budoucnost placení.

Zjistit více

Split: Rozdělte útratu s přáteli

Znáte to. Příjemná večeře s přáteli trvá přesně do té doby, než je třeba rozdělit účet. Díky Twisto Split je to jednodušší, než si myslíte.

Zjistit více

Co Twisto může nabídnout přesně vám?

Proklikejte se krátkým interaktivním testem a zjistěte, jaké výhody jsou vám šité přímo na míru. Ale pozor, na odpověď máte vždy jen 15 sekund!

Nakupujete na internetu?