ODLOŽENÍ SPLATNOSTI

Půjčka? Zkus raději Twisto.

S Twisto účtem dostaneš každý měsíc až 15 000 Kč, se kterými nakupuješ hned a platíš, až můžeš. Peníze máš až na 45 dní úplně zdarma, delší dobu za fér poplatek. Je to na tobě.

Jak to funguje?

Plať po svém

Založ si Twisto účet. Trvá to pět minut a nepotřebuješ k tomu nic víc než svoji občanku.

Plať po svém

Dostaneš ZDARMA až 15 000 Kč. Do výše této částky nakupuješ celý měsíc. Platíš až pak.

Plať po svém

Splatnost tvé útraty je 15. dne následujícího měsíce. Když se ti to nehodí, zaplatíš jen 10 % (nebo víc) a splatnost zbytku si na měsíc odložíš.

ŽIJ PO SVÉM. PLAŤ PO SVÉM.

Twisto umí ještě víc

Limit na kartě
Vyúčtování v mobilu
Odložení platby

Přehledná appka

Nic ti neuteče. Po každé platbě dostaneš na mobil notifikaci a hned ji uvidíš v přehledné Twisto appce, kde máš aktuální přehled o svém limitu a výdajích.

Limit na kartě

Karta s výhodou

S Twisto kartou platíš v zahraničí s nejlepším kurzem, ušetříš 3 % z každého nákupu. Díky cashbacku na stovkách e‑shopů můžeš ušetřit ještě víc.

Vyúčtování v mobilu

Jak získat Twisto?

Rychle a jednoduše. V registraci se tě zeptáme na pár otázek, uděláš nám selfie s občankou a Twisto je tvoje. Někdy potřebujeme i doložení příjmů. Podle toho, jak budeš Twisto používat. Pak si vybereš tarif, který ti nejvíc sedne. Bez závazků a starostí. Na první 3 měsíce jsou všechny Twisto výhody zdarma.

Odložení platby
ČASTÉ OTÁZKY

Co vás nejvíce zajímá

Jak to funguje?

S Twisto účtem získáš ZDARMA až 15 000 Kč na všechny svoje nákupy. Celý měsíc nakupuješ na Twisto účet do výše svého limitu. První den následujícího měsíce ti přijde vyúčtování, na jehož zaplacení máš 15 dnů. Předem tě na to upozorní naše notifikace.

Jak získám svůj Twisto účet?

Jednoduše. Stačí se registrovat tady anebo si stáhni appku a registruj se v ní. Budeš potřebovat jen svoji občanku a pár minut času. Opravdu jen pár.

Kolik mě bude Twisto účet stát?

Záleží na tobě. Máme 3 typy účtů na platby online i offline. Zdarma je Online účet pro nakupování na více než 900 e-shopech, Standard je za 49 Kč měsíčně, Premium za 99 Kč. Každý má své výhody. Odložení platby až na 45 dnů je automatické a ZDARMA u všech účtů. Za odložení na delší dobu účtujeme poplatek. O něm se dočteš tady.

Jaké doklady musím doložit, abych získal/a Twisto účet?

K získání Twisto účtu potřebuješ kopii (scan, fotografie) občanského průkazu a selfie s občanským průkazem. Jde o tvoji bezpečnost. Nechceme, aby někdo zneužil tvoje osobní údaje a je to dané zákonem.

Kolik dostanu ZDARMA na nákupy?

První měsíc až 15 000 Kč, po čase klidně i víc. Záleží na tobě. Limit pro první měsíc šijeme každému na míru zvlášť.

Jak peníze na nákupy dostanu?

Nedostaneš je v hotovosti, ani na svůj bankovní účet. Budou na tvém Twisto účtu. K němu dostaneš Twisto kartu, která funguje stejně jako ostatní platební karty. U tarifu Online nakupupuješ bez karty na e-shopech.

Jak nakupuji přes tarif Online na e-shopech?

Jednoduše. Twisto najdeš na více než 900 e-shopech jako Twisto Pay. To znamená, že tam nakupuješ přes Twisto na jedno kliknutí. Nakupuješ a platíš do 45 dnů. ZDARMA. Nákup se ti připíše na tvůj Twisto účet. První den následujícího měsíce ti přijde vyúčtování za všechny tvoje online nákupy. Budeš mít 15 dní na jejich zaplacení. Anebo si jejich platbu za fér poplatek o měsíc odložíš.

Kolik za odložení platby zaplatím?

Nic, pokud svoje nákupy zaplatíš do 15. dne následujícího měsíce. Pokud si splatnost svého Twisto účtu prodloužíš na delší dobu, naúčtujeme ti poplatek. Tady si ho můžeš spočítat. Podmínkou pro prodloužení splatnosti je zaplacení alespoň 10 % vyúčtování Twisto účtu.

Co když nemůžu zaplatit ani 10 % z vyúčtování?

Ozvi se. Čím dřív, tím líp. Společně tu situaci zvládneme. Jinak samozřejmě účtujeme poplatky z prodlení. Za prvních 5 dní je to 150 Kč, pak částka stoupá po 100 Kč za každých dalších 5 dní.

Musím platit najednou, nebo si můžu platbu rozložit?

Důležité je zaplatit alespoň 10 % z měsíčního vyúčtování. To ti přijde vždy první den v měsíci. Najdeš v něm všechny svoje nákupy za předchozí měsíc. Je třeba zaplatit alespoň 10 % z nich do 15. dne měsíce. Zbytek si můžeš odložit na další měsíc. Poplatek za odložení si spočítáš tady.

Jak dlouho můžu svoje platby odkládat?

Jak dlouho chceš. Vždy je ale třeba zaplatit alespoň 10 % z útraty za předchozí měsíc.

Je Twisto účet půjčka?

Twisto ti poskytuje finanční rezervu do 45 dnů zdarma, za poplatek a za splnění určitých kritérií na dobu neurčitou. Nejedná se o klasický úvěr, který by měl vliv na tvoje kreditní skóre.

Můžu mít Twisto účet, i když mně jinde neschválili úvěr?

Klidně. Twisto se při schvalování Twisto účtu řídí vlastními pravidly.

Kde si ověřím, kolik musím Twistu zaplatit?

S Twisto účtem získáš i Twisto appku. V ní i ve svém Twisto účtu na počítači budeš mít všechny svoje výdaje přehledně seřazeny. Všechny tvoje nákupy se tam automaticky zobrazí hned po platbě. Navíc každý 1. den následujícího měsíce dostaneš souhrnné vyúčtování.

Nemůžu Twistu zaplatit v termínu. Co mám dělat?

Každý 1. den následujícího měsíce dostaneš souhrnné vyúčtování za předchozí měsíc. Z této celkové částky je třeba zaplatit alespoň 10 % do 15 dnů. Úhradu zbylé částky si můžeš za poplatek odložit. Příklad? V únoru jsi na Twisto účet nakoupil/a za 10 000 Kč. Prvního března ti přijde výzva, abys tuto částku Twistu zaplatil/a. Pokud celou částku zrovna nemáš, zaplatíš Twistu 1000 Kč a úhradu zbylé částky si odložíš. Je na tobě, na jak dlouho.

Jak můžu odloženou platbu přes Twisto splatit?

Odloženou platbu je možné Twistu splatit kdykoli. Kartou, převodem anebo klidně osobně v bance. Podívej se do svého Twisto účtu. Navede tě.

Můžu odloženou platbu splatit dřív?

Ano, odloženou platbu můžeš splatit kdykoli. Za brzkou úhradu ti nebudeme účtovat nic navíc.

Chceš příklad? Tady je!

Čím větší částku si odložíš, tím méně za odklad platíš. Když ti na začátku měsíce přijde vyúčtování na 10 000 Kč a ty zrovna celou částku nemáš, stačí zaplatit 1000 Kč a zbylých 9000 si můžeš za 327 Kč odložit. Když další měsíc nakoupíš za 7500 Kč, přijde ti vyúčtování na 16 827 Kč. Opět je třeba Twistu uhradit nejméně 1682,7 Kč a zbylou částku si můžeš odložit. Tentokrát tě to bude stát 432 Kč.