Škola nepočká. Twisto ano!

Připrav se na nový školní rok v klidu. Rozlož si školní výdaje do 3 měsíců ZDARMA nebo je zaplať později. Zkus Twisto a získej tarif Premium na celý rok ZDARMA.

Matka s dítětem

Co Twisto umí?

Nakupuj na třetiny ZDARMA

Zobrazit více ikona

S Twistem nakupuješ teď a platíš na třetiny. Rozložení hravě zvládneš v appce (nebo na webu) u KAŽDÉ platby nad 1 500 Kč. Tahle výhoda platí pro až do 31. října 2021. Podrobné podmínky akce najdete tady.

Zaplať za až 45 dní

Zobrazit více ikona

S Twistem nakupuješ online i v kamenných obchodech teď a platíš až do 15. dne následujícího měsíce všechno najednou. Jak jinak než ZDARMA.

Plať za kroužky postupně

Zobrazit více ikona

S Twistem můžeš platit za kroužky, kurzy, prostě za cokoli díky Twisto Snap = platební příkaz stačí vyfotit. A pak si lze platbu rozložit do 3 měsíců. Jasně že (do 31. října 2021) ZDARMA.

Jak to funguje?

Přehled účtu v mobilní appce

01 – Nakupuješ, ale neplatíš

Nákupy ze tebe hradí Twisto. Získáš tak čas na prohlédnutí zboží, přitom z tvé kapsy nejde ani koruna. Pokud svůj nákup vrátíš, nic neplatíš. Samozřejmě.

Měsíční vyúčtování

02 – Přesně víš, za co a kdy platíš

Když si nákup necháš, uhradíš ho v daném termínu, se kterým se ti několikrát připomeneme. A neplatíš nic navíc. Jak jinak.

Odložení platby na 3 kliknutí

03 – Beze všeho si můžeš splatnost odložit

Pokud se ti zrovna nehodí nákupy zaplatit, můžeš si jejich splatnost za poplatek odložit. K tomu je třeba registrace Twisto účtu.

ŠKOLA NEPOČKÁ. TWISTO ANO!

Kde se na školu připravit na jedničku?

Keramický gril MiniMAX
Bezdrátový teploměr

Jako ze škatulky u GAP

S promokódem TWISTO15 získáš 15% slevu na novou kolekci i zlevněné zboží. Až do 12. září 2021.

Hoď si na záda Batohiro

Ušetři 200 Kč na těhle stylových a českých doplňcích. Stačí zadat promokód TWISTO a slevu (+ u vybraných batožin i klíčenku) máš až do konce září 2021.

Vybav se u iSTYLE

Je tam 10% sleva na Mac a iPad Air (2020), na všechny ostatní iPady 6% a k MacBooku máš AirPods zdarma. Akce trvá až do 23. 10. 2021.