Zpět na výpis pozic

Django/Python developer

Sokolovská 73, Praha Full-time

#web #django #python


Jsme ambiciózní FinTech start-up vytvářející finanční a platební technologie, které zjednodušují lidem život. Hledáme seniorního vývojáře, který nám pomůže rozvíjet stávající a nové produkty. Primárně se jedná o naši platební appku s kartou. Využíváme technologie k tomu, abychom inovovali způsoby, jak lze platit za produkty a služby tak, aby člověka co nejméně zatěžovaly a abychom do plateb naopak přinášeli komfort a skvělou UX.

Již jsme vyřešili nakupování na internetu na jedno kliknutí, placení složenek a faktur pouhým vyfocením v appce nebo přeposláním na email. Spustili jsme s Mastercard platební kartu s platebním náramkem, která má nejlepší kurz pro platby v zahraničí a je propojená s vymakanou aplikací. A v pipeline toho máme hodně - Google Pay, Apple Pay, Split the Bill, Personal Finance Management, Budgeting… zkrátka hodně vychytávek, s jejichž vývojem potřebujeme pomoct.

Kromě Česka jsme spustili naše služby v Polsku a brousíme si zuby na Rumunsko (jeden z nejrychleji rostoucích trhů v Evropě) a Slovensko. Chceme se stát šampionem v regionu CEE.

Jak u nás probíhá vývoj:

Používáme agilní metody vývoje, poslední dva roky nám vyhovuje Kanban, ale firma roste a jsme otevření změnám, pokud by nám měly přinést větší produktivitu. Poměrně nedávno jsme také rozdělili jeden velký vývojový tým na tři menší, přičemž každý z týmů je postavený tak, aby byl soběstačný a věnuje se oddělené oblasti. Lidé v týmech se ale mohou průběžně obměňovat podle aktuálních priorit a zkušeností jednotlivých členů týmu, o čemž společně rozhodujeme na all-hands schůzkách cca jednou za 2 měsíce.

Snažíme se minimalizovat “byrokracii” na rozumnou úroveň, která nám umožní soustředit se na práci, ale zároveň mít i přehled nad dlouhodobými cíli a vědět, jak si na tom stojí ostatní týmy.

Každé ráno v 10:00 máme s celým vývojovým týmem standup meeting, který většinou netrvá déle než 10 minut. Je to pro nás forma rychlé informační schůzky, kdy zjistíme, jak jsou na tom ostatní, jestli je někde přesah a je potřeba dodatečná koordinace, případně jestli se narazilo na nějaké problémy. Tyto záležitosti se už potom řeší individuálně v menší skupince.

Hlavní zodpovědnost:

Kromě Twisto účtu, který je hlavní komponentou, se kterou zákazníci přicházejí do styku, pracujeme samozřejmě i na jiných součástech naší aplikace. Je spíše na tobě, kterým směrem se budeš chtít ubírat a na co se specializovat, což pravděpodobně zjistíš, až si vyzkoušíš práci ve více týmech a na rozdílných komponentách. Mezi ty patří API (ať už interní pro potřeby mobilních aplikací, nebo i to veřejné), zákaznické rozhraní, e-shop administrace, kreditní skóring (machine learning a neuronové sítě - více na nikitaengine.com), interní dashboardy, Twisto platební karta, nebo třeba automatizace procesů.

Koho hledáme:

Očekáváme od tebe, že nejen perfektně ovládáš vývoj, ale zároveň dokážeš pracovat v týmu a motivovat jej.

  • Základem je perfektní znalost Django, Pythonu (používáme 3.4 a novější), GIT, SQL (PostgreSQL výhodou) a smysl pro kvalitní, dlouhodobě udržitelný a dobře otestovaný kód.
  • Výhodou, ne však nutností je zkušenost s Celery, Django REST Frameworkem a Elasticsearch.
  • Pokud jsi full stack vývojář(ka), nebo máš zkušenost i s jinými programovacími jazyky, tak budeš mít náskok před ostatními kandidáty.

Pokud ti chybí znalosti v některé ze zde zmíněných oblastí, tak to vůbec nevadí, pokud máš v sobě chuť naučit se něco nového a zároveň máš už delší zkušenost s vývojem, např. v jiné technologii.

O detailech se rádi pobavíme na osobním pohovoru. Pokud tě to bude zajímat, tak ti rádi ukážeme i konkrétní části aplikace, abys věděl(a) s čím (a na čem) budeš pracovat.

Nabízíme:

  • Velkou výzvu – stavíme top Fintech pro CEE
  • Přímý vliv na výsledky Twisto – vývoj a technologie u nás tvoří jádro firmy
  • Minimum byrokracie, ale zato hodně času s “vyhrnutými rukávy“
  • Velký prostor pro osobní rozvoj – v rámci týmu pravidelně pořádáme přednášky o technologiích, se kterými si zrovna hrajeme a také pravidelně pořádáme veřejné akce o backendových technologicích a architektuře – backendisti.cz
  • Klid na práci – vývoj u nás má oddělené kanceláře a dostatek prostoru pro soustředěnou práci
  • Mladý a přátelský kolektiv – je nás v Twisto kolem šedesáti a do kanclu pravidelně dochází i čtyři psi
  • Rychle rostoucí start-up se silnou podporou od investorů

Mám zájem o tuto pozici

Pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici společnost Twisto payments a.s., se sídlem Újezd 450/40, Malá Strana, 118 00 Praha 1, tj. správce bude zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s nařízením 2016/679, obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Zobrazit více