Zpět na výpis pozic

Kodér

Sokolovská 47/73, Praha Full-time

#frontend #ui/ux #kodovani


Jsme ambiciózní FinTech start-up vytvářející finanční a platební technologie, které zjednodušují lidem život. Využíváme technologie k tomu, abychom inovovali způsoby, jak lze platit za produkty a služby tak, aby člověka co nejméně zatěžovaly a abychom do plateb naopak přinášeli komfort a skvělou UX. S čímž úzce souvisí kvalitní front-end naší webové aplikace. Potřebujeme někoho, kdo má šestý smysl pro kódování. Začínáme dělat kompletní redesign všech našich webů a hlavně naší aplikace. S tím budeme potřebovat pomoc.

Již jsme vyřešili nakupování na internetu na jedno kliknutí, placení složenek a faktur pouhým vyfocením v appce nebo přeposláním na email. Spustili jsme s Mastercard platební kartu s platebním náramkem, která má nejlepší kurz pro platby v zahraničí a je propojená s vymakanou aplikací. A v pipeline toho máme hodně - Google Pay, Apple Pay, Personal Finance Management, Budgeting… zkrátka hodně vychytávek, které budou potřebovat sexy interface.

Kromě Česka jsme spustili naše služby v Polsku a brousíme si zuby na Rumunsko (jeden z nejrychleji rostoucích trhů v Evropě) a Slovensko. Chceme se stát šampionem v regionu CEE.

Jak u nás probíhá vývoj:

Používáme agilní metody vývoje, poslední dva roky nám vyhovuje Kanban, ale firma roste a jsme otevření změnám, pokud by nám měly přinést větší produktivitu. Poměrně nedávno jsme také rozdělili jeden velký vývojový tým na tři menší, přičemž každý z týmů je postavený tak, aby byl soběstačný a věnuje se oddělené oblasti.

Začínáme budovat samostatný front-end tým, který Twisto spasí. Nebo v to alespoň doufáme. :)

Snažíme se minimalizovat “byrokracii” na rozumnou úroveň, která nám umožní soustředit se na práci, ale zároveň mít i přehled nad dlouhodobými cíli a vědět, jak si na tom stojí ostatní týmy.

Každé ráno v 10:00 máme s celým vývojovým týmem standup meeting, který většinou netrvá déle než 10 minut. Je to pro nás forma rychlé informační schůzky, kdy zjistíme, jak jsou na tom ostatní, jestli je někde přesah a je potřeba dodatečná koordinace, případně jestli se narazilo na nějaké problémy. Tyto záležitosti se už potom řeší individuálně v menší skupince.

Hlavní zodpovědnost:

Potřebujeme kvalitní, dobře napsaný a hlavně uživatelsky přátelský front-end. Hledáme člověka s vášní pro pěkné interakce a smysluplné animace. Nehledáme coding-monkey – u nás rozhodně nebudeš tupě přepisovat PSD do HTML. A to ne jen proto, že používáme Sketch… ;) Taky začínáme vyvíjet Twisto Reactí appku, tak jestli si budeš chtít vyhrnout rukávy a zašpinit ruce, bude příležitost.

Koho hledáme:

Očekáváme od tebe, že nejen perfektně ovládáš vývoj, ale zároveň dokážeš pracovat v týmu a motivovat jej.

 • Základem je perfektní znalost HTML, CSS, Javascriptu a smysl pro kvalitní, dlouhodobě udržitelný a dobře otestovaný kód.
 • Používáme BEM a Stylus. Víš jak v tom chodit? O to líp.
 • Říká ti něco ITCSS? Budeme si rozumět
 • Jestli máš zkušenosti s Reactem, určitě pro ně najdeme využití
 • Výhodou, ne však nutností je zkušenost s Django / Django templates.
 • Pokud jsi full stack vývojář(ka), nebo máš zkušenost i s jinými programovacími jazyky, tak budeš mít náskok před ostatními kandidáty.

O detailech se rádi pobavíme na osobním pohovoru. Pokud tě to bude zajímat, tak ti rádi ukážeme i konkrétní části aplikace, abys věděl(a) s čím (a na čem) budeš pracovat.

Nabízíme:

 • Velkou výzvu – stavíme top Fintech pro CEE
 • Přímý vliv na výsledky Twisto – vývoj a technologie u nás tvoří jádro firmy
 • Spoustu svobody v rozhodování výměnou za převzetí zodpovědnosti
 • Minimum byrokracie, ale zato hodně času s “vyhrnutými rukávy“
 • Velký prostor pro osobní rozvoj – v rámci týmu pravidelně pořádáme přednášky o technologiích, se kterými si zrovna hrajeme a také pravidelně pořádáme veřejné akce o backendových technologicích a architektuře – backendisti.cz
 • Klid na práci – vývoj u nás má oddělené kanceláře a dostatek prostoru pro soustředěnou práci
 • Mladý a přátelský kolektiv – je nás v Twisto kolem šedesáti a do kanclu pravidelně dochází i čtyři psi
 • Rychle rostoucí start-up se silnou podporou od investorů

S kým budeš pracovat (“core tým”)

 • Michal Šmída je zakladatelem Twisto, strávil 11 let mimo ČR (USA, Moskva, Anglie). Vrátil se do ČR aby založil s společně s Mitonem a Enernem Twisto v roce 2013.
 • Viktor Stískala má na starosti vývojový tým, před Twistem byl jedním ze spoluzakladatelů a na stejné pozici v abdoc.net (dnešní madebysource.com). Kromě Twista je zároveň organizátorem přednáškových akcí pro vývojáře, backendisti.cz
 • Lukáš Hurych má na starosti produkt a stará se o to, aby zákazníci měli Twisto rádi. Spolu s Viktorem a dalšími společníky založil abdoc.net (dnešní madebysource.com).
 • Michal Kročil strávil 6 let v České Spořitelně (top risk tým v ČR). Vybudoval náš risk engine Nikitu.

Naši “mentoři & investoři”:

 • Pavel Mucha (Enern.eu). Bývalý CEO Centrum.cz, posledních 5 let investuje skrze investiční skupinu - Enern do nadějných startupů v Čechách a zahraničí.
 • Ondřej Raška (Miton.cz). Znáš Heureku, Bonami, Hotel, Restu nebo Slevomat? Za všemi projekty stojí Ondra a investiční skupina Miton.cz.
 • Tomáš Čupr (Bizthusiasm.com). Vizitkou Tomáše jsou největší pecky v české e-commerce jako je např. Slevomat, DámeJídlo a Rohlík. Nedávno posílil tým Enern jako pátý partner.
 • ING Bank Śląski - Asi nemusíme představovat - jedna z velkých bank a náš hrdý partner v Polsku
 • UNIQA - Další ze zahraničních investorů, který drží svou ochrannou rukou nad miliony lidí a nově také nad námi a našimi zákazníky.

Mám zájem o tuto pozici

Pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici společnost Twisto payments a.s., se sídlem Újezd 450/40, Malá Strana, 118 00 Praha 1, tj. správce bude zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s nařízením 2016/679, obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Zobrazit více