Zpět na výpis pozic

Vývojář mobilní aplikace (Android / Kotlin)

Sokolovská 47/73, Praha Full-time

#android #kotlin #mobile #ux


Jsme ambiciózní FinTech start-up vytvářející finanční a platební technologie, které zjednodušují lidem život. Hledáme zkušeného vývojáře, který nám pomůže rozvíjet stávající a nové produkty. Primárně se jedná o naši platební appku s kartou. Využíváme technologie k tomu, abychom inovovali způsoby, jak lze platit za produkty a služby tak, aby člověka co nejméně zatěžovaly a abychom do plateb naopak přinášeli komfort a skvělou UX.

Již jsme vyřešili nakupování na internetu na jedno kliknutí, placení složenek a faktur pouhým vyfocením v appce nebo přeposláním na email. Spustili jsme s Mastercard platební kartu s platebním náramkem, která má nejlepší kurz pro platby v zahraničí a je propojená s vymakanou aplikací. Ta nově umožňuje i "splitnutí" útraty mezi přáteli a to i v případě, že sami nemají Twisto účet. V pipeline toho máme hodně - Google Pay, Personal Finance Management, Budgeting… zkrátka hodně vychytávek, s jejichž vývojem potřebujeme pomoct.

Kromě Česka jsme spustili naše služby v Polsku a brousíme si zuby na Rumunsko (jeden z nejrychleji rostoucích trhů v Evropě), Slovensko a další. Chceme se stát šampionem v regionu CEE.

Jak u nás probíhá vývoj:

Používáme agilní metody vývoje, poslední dva roky nám vyhovuje Kanban, ale firma roste a jsme otevření změnám, pokud by nám měly přinést větší produktivitu.

Snažíme se minimalizovat “byrokracii” na rozumnou úroveň, která nám umožní soustředit se na práci, ale zároveň mít i přehled nad dlouhodobými cíli a vědět, jak si na tom stojí ostatní týmy.

Každé ráno v 10:00 máme napříč všemi vývojovými týmy společný standup meeting, který většinou netrvá déle než 15 minut. Je to pro nás forma rychlé informační schůzky, kdy zjistíme, jak jsou na tom ostatní, jestli je někde přesah a je potřeba dodatečná koordinace, případně jestli se narazilo na nějaké problémy. Tyto záležitosti se už potom řeší individuálně v týmech, případně v menší skupince.

Hlavní zodpovědnost:

Máme nativní mobilní aplikace, které používají naše interní API. Chceme, aby aplikace byly co nejvíce přívětivé pro zákazníky, takže si hrajeme i s různými vychytávkami a animacemi, které vyžadují čas a pořádný kus lásky. Skvělý uživatelský prožitek a přehledné rozhraní je pro nás absolutní priorita.

Koho hledáme:

Očekáváme od tebe, že nejen dobře ovládáš vývoj, ale zároveň dokážeš dobře spolupracovat v týmu a motivovat své kolegy.

 • Měl bys umět programovat nativní aplikace v Kotlinu (případně v Javě, pokud si věříš, že se zvládneš Kotlin rychle doučit)
 • Znalost REST a komunikace s API je pro tebe samozřejmostí
 • Očekáváme kvalitní a dobře otestovaný kód, který budeš spravovat v Gitu a sdílet s ostatními kolegy
 • Pokud máš zkušenost i s jinými programovacími jazyky, tak budeš mít náskok před ostatními kandidáty.

O detailech se rádi pobavíme na osobním pohovoru. Pokud tě to bude zajímat, tak ti rádi ukážeme i konkrétní části aplikace, abys věděl(a) s čím (a na čem) budeš pracovat.

Nabízíme:

 • Velkou výzvu – stavíme top Fintech pro CEE
 • Přímý vliv na výsledky Twisto – vývoj a technologie u nás tvoří jádro firmy
 • Minimum byrokracie, ale zato hodně času s “vyhrnutými rukávy“
 • Velký prostor pro osobní rozvoj – v rámci týmu pravidelně pořádáme přednášky o technologiích, se kterými si zrovna hrajeme a také pravidelně pořádáme veřejné akce o backendových technologicích a architektuře – backendisti.cz
 • Klid na práci – vývoj u nás má oddělené kanceláře a dostatek prostoru pro soustředěnou práci
 • Mladý a přátelský kolektiv – je nás v Twisto kolem šedesáti a do kanclu pravidelně dochází i čtyři psi
 • Rychle rostoucí start-up se silnou podporou od investorů

Mám zájem o tuto pozici

Pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici společnost Twisto payments a.s., se sídlem Újezd 450/40, Malá Strana, 118 00 Praha 1, tj. správce bude zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s nařízením 2016/679, obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Zobrazit více