Přečerpání limitu
- Jak přečerpání limitu funguje?
- Proč mám ve vyúčtování poplatek za přečerpání?
- Proč byla má transakce přes limit zamítnuta?
- Musím přečerpaný limit a poplatek zaplatit hned?
- Lze možnost přečerpání limitu vypnout?
- Proč je mi stále účtován poplatek, i když jsem zboží vracel/a?
- Proč je mi stále účtován poplatek, i když transakce nebyla zaúčtována?
- Proč se mi v účtu ukazuje záporný zůstatek?