Chceme tě!

Přidej se do týmu nejrychleji rostoucího fintechu ve střední Evropě. Na začátku nás bylo 7, teď své služby poskytujeme ve 2 zemí Evropy. A tím nekončíme.

Ikona štítu

Všichni jsme na stejné lodi

V Twistu žádný nápad nezapadne. Budeš součástí rozhodování, procesu i finalizace. Na šéfování si nepotrpíme, jsme parťáci. Mezi sebou i pro naše zákazníky.

Avatar uživatele

Pracujeme na dálku i v officu

Vybereš si svůj optimální pracovní režim. Miluješ pracovní kolektiv? K dispozici je ti pohodlný coworking. Jsi radši v klidu domova (či kdekoli jinde)? Beze všeho.

Ikona boostu

Společně vyhlížíme budoucnost

Fintechy kompletně mění bankovnictví i peněžní služby a udávají trendy. Máš jedinečnou příležitost být u toho.

Koho právě potřebujeme?

  ikona twisto splátek

  Žádná pozice ti nepadla do oka? Nevadí. Stejně nás tvoje CV zajímá. Pošli ho naší kolegyni Katce a Denise na hr@twisto.cz.

  JAK TO FUNGUJE

  Jak to u nás chodí?

  Přehled všech výdajů
  Ukázka vyúčtování
  Odložení vyúčtování přímo v aplikaci

  1 – Nejdřív si zavoláme

  Pokud si padneme do oka na papíře, hned voláme. Lépe se tak poznáme a hlavně není čas ztrácet čas.

  2 – Potkáš se s manažerem/manažerkou

  Po úvodním telefonátu se potkáš se svým potenciálním manažerem/manažerkou a proberete práci – co a jako děláme a jaké při tom používáme nástroje.

  3 – Na slovíčko s kolegy

  V Twistu nezáleží jen na obsahu, ale i na formě = kolektiv je pro nás hodně důležitý. Ještě před nástupem se tak potkáš s kolegy/kolegyněmi, abys zjistil/a, jak si společně sednete.

  NAŠE HODNOTY

  Je nás přes 180. Ale držíme si no‑bullshit attitude.

  RESPEKT • Pro všechny

  Lidé jsou všelijací. Nás všelijakost baví, tudíž nediskriminujeme, neutlačujeme, máme stejný metr pro všechny. A chováme se (k sobě) slušně.

  DŮVĚRA • Věříme si

  Věříme jeden druhému i našim zákazníkům. A taky chceme, aby oni věřili nám.

  OTEVŘENOST • Mluvíme (spolu)

  Jsme fér a říkáme věci tak, jak jsou. Napřímo a bez kroužení kolem horké kaše.

  ZODPOVĚDNOST • Nebojíme se

  Chováme se zodpovědně ‑ mezi sebou i ke klientům. Twisto je „naše“, takže na něj dohlížíme, pipláme ho a radujeme se z jeho růstu.

  Ivana Holešovská
  MILOVNICE ČÍSEL

  Ivana Holešovská

  Když přišla Ivča do Twista, bylo ve firmě jen 8 lidí, ale desítky pracovních pozic. Ivča si jich vzala na hrb (žádný ve skutečnosti nemá) hned několik. Dělala všechno od péče o zákazníky, přes collections, převody financí až po nabírání nových zaměstnanců. A jak je tak nabírala, postupně jim mohla část své práce předat. Až v roce 2020 okusila úplně novou pozici a ponořila se do cashflow a automatizaci procesů.

  Lucie Petelíková
  TEAM LEADER

  Lucie Petelíková

  Lucka je první ženou v Twistu. Začínala v Twistu na pozici office manager, když ještě skoro ani nemělo svoji kancelář. Starala se o všechny první zákazníky, vrhla se na collections i na zaučování nováčků. Teď vede část týmu zákaznické podpory, zpívá kdykoliv má příležitost a surfuje. Potkat tenhle zpívající vodní živel na večírku je zážitek!