Chceme tě!

Přidej se do týmu nejrychleji rostoucího fintechu ve střední Evropě. Na začátku nás bylo 7, teď své služby poskytujeme ve 3 zemí Evropy. A tím nekončíme.

Ikona štítu

Všichni jsme na stejné lodi

V Twistu žádný nápad nezapadne. Budeš součástí rozhodování, procesu i finalizace. Na šéfování si nepotrpíme, jsme parťáci. Mezi sebou i pro naše zákazníky.

Avatar uživatele

Pracujeme na dálku i v officu

Vybereš si svůj optimální pracovní režim. Miluješ pracovní kolektiv? K dispozici je ti pohodlný coworking. Jsi radši v klidu domova (či kdekoli jinde)? Beze všeho.

Ikona boostu

Společně vyhlížíme budoucnost

Fintechy kompletně mění bankovnictví i peněžní služby a udávají trendy. Máš jedinečnou příležitost být u toho.

Koho právě potřebujeme?

  Oranžové pozadí
  JAK TO FUNGUJE

  Jak to u nás chodí?

  01 — Nejdřív si zavoláme

  Pokud si padneme do oka na papíře, hned voláme. Lépe se tak poznáme a hlavně není čas ztrácet čas.

  02 — Potkáš se s manažerem/manažerkou

  Po úvodním telefonátu se potkáš se svým potenciálním manažerem/manažerkou a proberete práci – co a jak děláme a jaké při tom nástroje používáme.

  03 — Na slovíčko s kolegy

  V Twistu nezáleží jen na obsahu, ale i na formě = kolektiv je pro nás hodně důležitý. Ještě před nástupem se tak potkáš s kolegy/kolegyněmi, abys zjistil/a, jak si společně sednete.

  Fialové pozadí
  NAŠE HODNOTY

  Je nás přes 150. Ale držíme si no‑bullshit attitude.

  RESPEKT • Pro všechny

  Lidé jsou všelijací. Nás všelijakost baví, tudíž nediskriminujeme, neutlačujeme, máme stejný metr pro všechny. A chováme se (k sobě) slušně.

  DŮVĚRA • Věříme si

  Věříme jeden druhému i našim zákazníkům. A taky chceme, aby oni věřili nám.

  OTEVŘENOST • Mluvíme (spolu)

  Jsme fér a říkáme věci tak, jak jsou. Napřímo a bez kroužení kolem horké kaše.

  ZODPOVĚDNOST • Nebojíme se

  Chováme se zodpovědně ‑ mezi sebou i ke klientům. Twisto je „naše“, takže na něj dohlížíme, pipláme ho a radujeme se z jeho růstu.

  Michal Šmída
  CEO

  Michal Šmída

  Byly doby, kdy v Česku platby Buy now, pay later nikdo neznal. Michal tehdy všechno trpělivě vysvětloval a nepřetržitě pracoval na rozšíření Twista dál. Teď jsme v Polsku a společně s australským Zipem míříme dál. Přečti si rozhovor s Michalem tady.

  Viktor Stískala
  CTO

  Viktor Stískala

  Viktor byl u toho, když kdysi v jedné pobočce KFC vznikl název Twisto. To už ale bylo opravdu dávno. Dneska řídí desítky vývojářů a dělá strategická rozhodnutí, která vedou Twisto mimo ČR (nejen) po Evropě. Dál je také věrný svému projektu Backendisti.cz.

  Dan Born
  MANAŽER PRODUKTU

  Dan Born

  Dan začal v Twistu jako front-end developer. Tehdy neměl po ruce žádný React a podobná buzzwords jako dnes, ale čistě kódil a psal templates pro Django backend. Dneska dělá v oddělení produktu. Když ho napadne nějaká novinka, má ji na starosti od A (= wireframe + business case) po Zet (= implementace + uvedení na trh). Když zrovna nepracuje, leze po hodně vysokých horách nebo přechází zamrzlý Bajkal.