Ušetřete 5 % z každé zahraniční platby.

Užijte si léto v zahraničí s nejlepším kurzem na trhu a pojištěním pro celou rodinu

Chci Twisto Premium
JAK TO FUNGUJE

Jak cestovat nejvýhodněji? S Twistem!

01 — Pořiď si Twisto Premium

Zabere to pět minut, nestojí to peníze ani nervy. Twisto Premium máš na 3 měsíce zdarma. Zákazníci Twista si ho odemknou v Nastavení svého účtu.

02 — Šetři 5 % s každou platbou v zahraniční měně

Stačí s Twisto kartou zaplatit v zahraniční měně, buď online nebo v zahraničí v kamenných obchodech. Při každé platbě takhle ušetříš 5 %. Podrobné podmínky akce najdete na tomto odkazu.

03 — A jedeš

K tarifu máš navíc zdarma cestovní pojištění pro 2 dospělé a až 4 děti s plněním do 3 000 000 Kč. Platí kdekoli po celém světě na celých 30 dní.

N(V)ESMÍRNÉ VÝHODY

Twisto ti zjednoduší život

Plať hned anebo později

S Twistem můžeš nakupovat celý měsíc do výše svého nastaveného limitu a zaplatit až další měsíc. Nebo platbu odložit.

Nic ti neuteče

O každé platbě dostaneš hned notifikaci. Tvoje výdaje seřadíme podle kategorií v přehledné platební Twisto appce.

Šetři, i když platíš

Získej o 5 % vyšší cashback než jinde. S Twisto kartou navíc ušetříš 5 % z každé zahraniční platby díky nejlepšímu kurzu.

ČASTÉ OTÁZKY

Co vás nejvíce zajímá

Jak funguje garance nejlepšího směnného kurzu o 2 %?

Garance funguje tak, že Twisto vezme středový kurz Mastercard (což je základní kurz na trhu pro výpočet výše měnového kurzu - je tedy považován za kurz bez jakékoli bankovní přirážky) a odečte od něj 2 %, která vrátí zákazníkovi ve formě okamžité slevy na transakci.

Proti jakým institucím platí garance?

Garance platí proti jakékoliv bance v České republice a finančním a platebním institucím jako například Revolut, Transferwise, PayPal apod. Neplatí vůči kamenným směnárnám ani jiným formám směny peněz.

Jak cashback získám?

Stačí zaplatit v zahraniční měně fyzickou Twisto kartou, platebním náramkem nebo skrze Apple Pay a transakce bude automaticky ponížena o výši cashbacku. O jeho výši budete informování skrze push notifikaci na mobilní telefon.

Platí garance nejlepšího kurzu i pro nákupy na internetu?

Ano, platí jak pro platby v kamenných prodejnách tak pro nákupy na zahraničních serverech jako Aliexpress, Booking, Asos, apod. Podmínkou je, aby byla platba provedena vždy v zahraniční měně, při využití tzv. DCC ze strany obchodníka, který přepočítá částku rovnou do CZK není možné garanci uplatnit, protože směna není pod kontrolou Twista