CO TWISTO UMÍ

Plať s přehledem

Pouze tarif Premium

Euro icon

Nakupuj s nejlepším kurzem

Twisto Premium má středový kurz, který ti žádná banka nedá. V zahraničí – online i offline – tak šetříš 3 % s každým nákupem.

Insurance icon

Cestovní pojištění pro celou rodinu

S Twisto Premium získáš zdarma cestovní pojištění, které kryje záda celé tvé rodině. Platí po celém světě celkem pro 6 lidí.

Tarif Premium a Standard

Split icon

Twisto Split: rozděl si hromadné platby

Společné nákupy rozdělíš mezi své přátele na pár kliknutí v Twisto appce nebo účtu. Nemusí mít Twisto, stačí jejich mail nebo telefon.

Card icon

Twisto fyzická karta

Je na objednání k tarifům Standard a Premium. Lze ji přidat do Apple Pay a Google Pay a platit mobilem.

Contactless payments icon

Platby mobilem: Google Pay a Apple Pay

Nahraj si Twisto kartu do svého mobilu a můžeš s klidem nechat peněženku doma.

Card icon

Twisto virtuální karta

Virtuální karta funguje jako běžná platební karta. Údaje k platbě máš pod zámkem ve svém Twisto účtu. V tarifu Online s ní lze platit jen online.

Všechny tarify

Nakupuj na třetiny

Žádný větší výdaj tě nezaskočí. S Twisto appkou máš svoje oblíbené e‑shopy na jednom místě. Nakupuješ tam a platíš jen třetinu ceny. Zbytek si rozložíš do dalších 2 měsíců úplně zdarma.

Nečekaně nejpřehlednější appka široko daleko.

Nejpřehlednější appka v celém vesmíru. Díky automatické kategorizaci plateb na první pohled vidíš, za co nejvíc utrácíš.

Pointer cursor icon

Platební tlačítko Twisto Pay

Na více než 650 e‑shopech platíš na 1 kliknutí. Bez zdlouhavého opisování údajů k platbě a s 30 denní splatností na vyzkoušení zboží.

Snap icon

Twisto Snap: plať fotkou

Faktury a složenky stačí jen vyfotit Twisto appkou. Vyúčtování a další platební doklady přepošleš na plati@twisto.cz. A Twisto se o zaplacení postará.

Cashback icon

Cashback

Šetři, i když platíš. Nakupuj přes Twisto a získej až 10% cashback a další slevy a výhody.

Division icon

Twisto Splátky

Každý nákup nad 1 500 Kč si rozložíš za 15 vteřin až do 12 měsíců. Bez papírování a asistence. Na některých e‑shopech je rozložení do 3 splátek zdarma.

Calendar icon

Odložení splatnosti

Když se ti to zrovna nehodí, nemusíš platit měsíční vyúčtování Twisto celé. Stačí uhradit 10 % z celkové částky a zbytek lze odložit na další měsíc.

Jednorázová karta na splátky

Větší výdaje můžeš jednoduše pořídit s jednorázovou kartou na splátky. Dopředu si připravíš, za kolik budeš nakupovat a do kolika měsíců si platbu rozložíš.

Nákup na třetiny na e‑shopech

Platíš jen třetinu ceny, zbytek v následujících 2 měsících. Nákup na třetiny najdeš přímo v košíku e‑shopů. Je zdarma a bez navýšení úplně pro všechny. Registrace Twisto účtu není třeba.