Získej víc výhod s Twisto appkou. Dostaneš rozpočet i kartu na nákupy.

  • Získáš víc času na zaplacení, klidně až 45 dní. Bez poplatků.
  • Platíš, jak potřebuješ. Nákup si můžeš rozložit do 3 – 12 měsíčních splátek.
  • S virtuální kartou nakoupíš online i v kamenných obchodech.
  • Získáš taky plastovou kartu i platby s Google Pay a Apple Pay.
Stáhnout aplikaci
Můžeš libovolně utrácet do výše svého limitu

Platíš až do 45 dní. Zdarma.

Dáme ti rozpočet na tvé nákupy. Vše zaplatíš najednou do 15. dne v následujícím měsíci.

Zvol si dobu splácení.

Větší výdaje vyřešíš jednoduše s Twisto Splátkami.

Nákupy nad 1 500 Kč si snadno rozdělíš do 3‑12 měsíčních splátek. Nebo na třetiny zdarma.

Zvol kolik se ti teď hodí zaplatit

S Odložením vyúčtování platíš, jak potřebuješ.

Stačí zaplatit jen 10 % měsíčního vyúčtování, zbytek si můžeš odložit na další měsíc. Za fér poplatek.

K placení můžeš využít naši virtuální i fyzickou kartu

Twisto kartu můžeš použít kdekoli.

Twisto kartu si můžeš uložit do Google/Apple Pay a platit s ní doma i v zahraničí, online i v kamenných obchodech.

Bezpečný účet

Twisto účet není propojený s tvým bankovním účtem, takže při placení jsou tvé vlastní peníze v suchu. Údaje o Twisto kartě máš navíc jen v appce chráněné heslem.

Chytré nákupy a cashback

S Twistem platíš, až když máš jistotu. Navíc můžeš využít různé slevy a cashback na desítkách e‑shopů.

Extra peníze a čas na zaplacení

Dostaneš rozpočet, ze kterého platíš své nákupy. Všechno najednou pak v klidu uhradíš příští měsíc.

Jak se zaregistrovat? Zabere to jen 5 minut!

Po založení si stáhni appku, ať máš Twisto vždy při ruce

Stáhni si appku

Nejjednodušší cesta k Twisto účtu vede přes appku. Stáhni si ji a vrhni se na registraci. Je to jedna dvě. V appce si pak stáhneš i virtuální kartu a můžeš si ji přidat do Google/Apple Pay. 

V registrace stačí vyplnit základní údaje

Vyplň formulář

Abychom ti mohli dát rozpočet na nákupy, potřebujeme tě lépe poznat. Odpověz nám na pár otázek. Údaje slouží jen k posouzení tvé důvěryhodnosti. U nás jsou naprosto v bezpečí!

Pro založení účtu potřebujeme tvoji selfie

Vyfoť selfie

Abychom si byli jistí, že jsi to opravdu ty, poprosíme tě během registrace o fotku tvé občanky a o tvé selfie. Jde o standardní proces a můžeš nám věřit, že tyto informace jsou u nás naprosto v bezpečí.

Co vás nejvíce zajímá

Jak funguje Twisto účet?

Twisto účet je platební appka, která Vám usnadňuje placení. Celý měsíc platíte Twistem a vždy první den dalšího měsíce se vám ozveme s vyúčtováním všech transakcí. Nákupy, které jste provedl/a předchozí měsíc, nám zaplatíte do 15. dne daného měsíce nebo si splatnost můžete dál posunout.

Je Twisto účet opravdu zdarma?

Ano, pro všechny tarify je Twisto účet na 1 měsíc zdarma. Poté zůstává zdarma pro tarif Online, tarif Standard stojí 99 Kč měsíčně, tarif Premium 199 Kč měsíčně.

Jak dlouho trvá ověření účtu?

Když vaši registraci obdržíme během pracovního dne, tj. ve všední dny mezi 9:00 - 17:00, vyřídíme ji ještě ten samý den, maximálně druhý den ráno. V případě, že registraci obdržíme už po pracovní době, během víkendu nebo ve svátek, věnujeme se jí hned následující pracovní den.

Jaké jsou typy účtů?

V rámci aktivace Twisto účtu nabízíme 3 tarify. Online, Standard a Premium.

Online je zcela zdarma a nabízí platby Twistem na našich partnerských e‑shopech. Vedle toho má také funkci Twisto Snap, což je platba složenek a faktur pomocí fotky. Nákupy nad 1 500 si lze rozložit do 3-12 splátek, a to i s naší Jednorázovou virtuální kartou na splátky, se kterou můžete platit online i fyzicky v kamenných obchodech (stačí si kartu přidat do Apple/Google Pay).

Standard stojí 99 Kč měsíčně. Má všechny výhody jako tarif Online, plus máte možnost využívat Twisto kartu (virtuální i fyzickou), díky které můžete platit nejen online, ale také v kamenných obchodech. Tento tarif vám dává také možnost placení mobilem s Apple/Google Pay. Další skvělou funkcí je služba Twisto Split, díky které rozdělíte svoji útratu mezi své přátelé a vyhnete se zdlouhavému placení třeba v restauraci.

Premium má všechny výhody tarifů Online a Standard, navíc vám zlevní každou platbu v cizí měně o 3 %, online i offline, a to do výše vašeho měsíčního limitu. K výhodnému kurzu si Twisto neúčtuje nic navíc. Součástí tarifu je také cestovní pojištění pro 6člennou rodinu, které platí po celém světě. Twisto Premium tarif stojí 199 Kč měsíčně.

První měsíc po schválení registrace nabízíme tarify zdarma k vyzkoušení, navíc je možné je kdykoli změnit.

Co je promokód a jak ho získám?

Je to unikátní kód, který vám je přiřazen na základě aktivace Twisto účtu. Naleznete ho v Twisto účtu v sekci „Pozvěte své přátele“ jak v appce, tak v Twisto účtu na webu.

V případě, že někomu Twisto doporučíte a on/a si pod vaším promokódem zaregistruje Twisto účet, získáte od nás 100 Kč na nákupy. Podmínkou je, aby byl váš promokód zadán během registrace. Zpětně není možné kredity na nákupy získat.