Twisto payments a.s.

Všeobecné obchodní podmínky

Důležité informace

Co je Twisto?

Twisto je služba, která ulevuje od starostí s placením. Přináší moderní způsob, jak nakupovat v e-shopu na jedno kliknutí bez nutnosti opisovat údaje z karty, platit bleskově složenky a faktury vyfocením dokladu bez vyplňování příkazu v internetovém bankovnictví anebo v kamenných prodejnách Twisto kartou propojenou s mobilní aplikací pro dokonalý přehled o svých výdajích. K tomu ulevuje i peněžence, protože umožňuje nakupovat s odloženou platbou o 30–45 dní, aniž by si zákazník musel půjčovat.

Jak platit Twistem?

Twisto si můžete nejdříve snadno vyzkoušet v některém z našich partnerských e‑shopů. Stačí v košíku vybrat jako platební metodu Twisto. My za vás objednávku zaplatíme, e‑shop vám zboží ihned odešle a dáme vám 30 dní na to, abyste si vše v pohodlí domova prohlédli anebo vyzkoušeli. Zaplatíte nám jen tehdy, pokud si nákup necháte. V případě, že ho budete vracet, nic neplatíte.

Nebo si u nás rovnou můžete založit Twisto účet, a kromě nákupů online využívat i všechny ostatní možnosti plateb a výhod, které Twisto přináší.

Co je Twisto Účet?

Uživatelský účet, který umožňuje využívat Twisto libovolně v průběhu celého měsíce pro běžné každodenní nákupy a platby s mnoha výhodami:

  • Nakupujete celý měsíc a platíte vždy až vše najednou k patnáctému dni následujícího měsíce
  • Získáte přístup ke službě Twisto Snap, díky které budete moct jednoduše nakupovat ve všech e‑shopech či platit své vyúčtování za telefon, energie a složenky pouhým přeposláním e‑mailu na plati@twisto.cz nebo nahráním fotografie do účtu
  • K účtu můžete pro vaše jednodušší a bezpečnější placení využívat i Twisto kartu
  • Pokud se vám nehodí zaplatit celou útratu do splatnosti, můžete nám snadno zaplatit jen její část a zbytek o měsíc odložit
  • Díky mobilní aplikaci získáte detailní přehled o svých útratách a nákupech

Bude mě Twisto něco stát?

Všechny platby přes Twisto ať už v rámci účtu nebo mimo něj, požívají bezúročné období. Pokud samostatnou transakci nebo vyúčtování vašeho účtu uhradíte v tomto období, nezaplatíte ani korunu navíc na úroku. Pokud se vám platba zrovna nehodí a máte Twisto účet, můžete nám zaplatit jen 10 % z celkové útraty a zbytek si odložit do dalšího měsíce. Za každou odloženou stokorunu pak zaplatíte od 4.5 Kč do 0.5 Kč podle toho, jak velkou částku odkládáte (viz ceník). Twisto je maximálně transparentní a při odkládání splatnosti tak máte vždy detailní přehled, kolik vás co bude stát.

Twisto účet můžete využívat ve třech režimech. Podle toho, co všechno budete chtít, aby váš účet uměl, vás měsíčně bude stát buď 0 Kč, 99 Kč nebo 199 Kč. Podrobnosti o tarifech najdete zde, volba je jen na vás.

Pokud vám je něco nejasné, napište nám na dotaz@twisto.cz nebo volejte na 222 70 33 33.

Chcete Twisto?

Založit Twisto účet