Twisto karta

Plať kartou nové doby

Nakupuj bezpečně s hodně krásnou kartou v ruce a přehlednou appkou k tomu. CVV kód je pod zámkem v Twisto appce nebo účtu.

Chci Twisto kartu
Twisto karta
JAK TO FUNGUJE

Plať bezpečně

01 — Pořiď si Twisto v tarifu Standard nebo Premium

Registrace trvá pár minut a zvládneš ji klidně v mobilu. Stáhni si Twisto appku a vyber tarif Standard nebo Premium. Na první měsíc jsou zdarma.

02 — Kartu máš hned po ruce

V appce v sekci Karta najdeš ihned po registraci virtuální Twisto kartu. Fyzickou kartu si objednáš na stejném místě. Přijde ti za pár dnů.

03 — Udělej si kartu po svém

Na výběr máš ze dvou barevných provedení. Když budeš chtít, vybereš si vlastní, unikátní přezdívku, která bude na titulní straně karty. Jaká bude, je jen na tobě.

Přidání virutální karty do Google Pay
JAK TI TWISTO POMŮŽE?

Měj finance pod kontrolou

Bezpečná Twisto aplikace
Přehled všech karet
Ukázka přídání karty do Google pay

Bezpečí především

Twisto karta není napojena na bankovní účet, takže tvoje vlastní peníze jsou v suchu. Když ji ztratíš, nic se neděje. Zablokuješ (i odblokuješ) ji jednoduše v appce.

Nemusíš se zvednout z gauče

Během nakupování stačí mít mobil po ruce. Údaje potřebné k placení máš vždycky v Twisto appce nebo účtu, a to i když si karta zrovna hoví v peněžence.

Plať mobilem

Virtuální nebo fyzickou kartu si můžeš jednoduše přidat do Apple Pay nebo Google Pay.
Více o platbách mobilem

Zahoď peněženku. Plať mobilem. Díky Apple Pay a nově i Google Pay.

NEČEKANĚ BEZPEČNÉ

Výhody Twisto karty

Virtuální karta
Fyzická karta
Výhoda

Nemusíš na ni čekat. Virtuální karta je okamžitě připravena k nákupům. Nemusíš se zvednout z gauče.

Výhoda

Je bezpečná. Tuhle kartu prostě nejde ztratit. Ani ji nikdo neukradne.

Výhoda

Platíš mobilem. V tarifu Standard a Premium platíš s virtuální kartou i v kamenných obchodech. Stačí ji přidat do Apple Pay nebo Google Pay.

Výhoda

Je skvělá na online nákupy. Všechny údaje potřebné k platbě najdeš v Twisto appce v sekci Karta.

Výhoda

Šetříš přírodu. Pokud máš tarif Standard nebo Premium a telefon s NFC s možností plateb mobilem, stačí si kartu přidat do Apple Pay nebo Google Pay a platit s virtuálkou úplně všude. Bez plastu.

Výhoda

Platíš s přehledem. Všechny nákupy najdeš ve svém účtu automaticky rozdělené do kategorií. U virtuální karty v sekci Karta najdeš nákupy placené virtuální kartou.

Výhoda

Je nepřehlédnutelná. Vybereš si ze 2 provedení – žlutou nebo černozelenou. A pozor, obě pod UV světlem svítí.

Výhoda

Co kus to originál. Můžeš si vybrat, jakou (originální) přezdívku ti na tvoji kartu natiskneme.

Výhoda

Je fakt bezpečná. CVV kód je schovaný v tvé Twisto appce.

Výhoda

Je užitečná. Na jedné straně je vykrojená. Aby nevidomí a slabozrací věděli, kterou stranou ji dávat do platebních terminálů.

Výhoda

Máš ji ve svých rukou. Můžeš si zvolit svůj PIN. Jde to v Twisto účtu nebo v appce.

Výhoda

Platíš s přehledem. Všechny nákupy najdeš ve svém účtu automaticky rozdělené do kategorií. Když náhodou platba neprojde, pošleme ti zprávu s vysvětlením.

ČASTÉ OTÁZKY

Co vás nejvíce zajímá

Co je to 3D secure?

Služba 3D Secure je nejbezpečnější způsob, jak platit na internetu. Jde o dvoufázové ověření vaší platby. V Twistu ji zajišťujeme buď přímo přes Twisto appku nebo formou SMS kódu.

Potřebuji k ověření platby appku?

Ano i ne. Pokud Twisto appku nemáte, přijde vám ke schválení platby potvrzovací kód. Když si ale appku stáhnete, uvidíte, že je pohodlná i na jiné než 3D Secure ověření plateb.

Jak funguje ověření v appce?

Úplně jednoduše. Po online platbě vám přijde push notifikace, která vás vyzve, abyste platbu ověřil v Twisto appce – buď vaším kódem, prstem nebo obličejem, záleží, jak máte appku nastavenou. Jde o dvoufázovou kontrolu – první fázi představuje vaše appka = notifikace přijde přímo vám, a druhou vaše vlastní potvrzení.

Pro jaké platby vyžaduje Twisto 3D Secure ověření?

To je trochu složitější otázka. Obecně jde o platby nad 30 euro jednorázově. Pokud budou vaše platby nižší, vyžadujeme toto ověření až pro vaši šestou transakci anebo pokud součet vašich transakcí přesáhne 100 euro. Pokud budete Twisto kartu zadávat do online předplatných, budete je muset ověřit přes 3D Secure při zadávání karty, pak už ne.

Co se stane, když ověření 3D Secure nevyjde?

Na ověření máte 5 pokusů. Pak se vaše Twisto karta zablokuje. Odblokujete ji jedním kliknutím v Twisto appce nebo účtu. Věřte, že je to jen a jen pro vaši bezpečnost.

Co když mi nepřijde SMS kód?

Tak si ho zkusíte poslat ještě jednou. Na e‑shopu k tomu najdete příslušný příkaz.

Jak změním telefonní číslo pro ověření?

Telefonní číslo můžete snadno změnit přímo ve svém Twisto účtu. Stačí v nastavení vybrat sekci „Změna telefonního čísla“, kde si číslo aktualizujete. V případě, že se nemůžete přihlásit do svého Twisto účtu, protože je přístup nutné ověřit pomocí SMS, kontaktujte nás na lince 222 703 333. Jsme tu pro vás každý pracovní den od 9:00 do 20:00. Po krátkém ověření vám se změnou rádi pomůžeme.

Je možné zaslat ověřovací SMS kód na jiné telefonní číslo?

Bohužel nejde. SMS kód chodí na aktuální telefonní číslo vedené u Twisto účtu.

Během ověřování se mi zablokovala karta. Co teď?

To nic. Běžte do Twisto účtu nebo appky a odblokujte si ji v sekci Karta. Je to jednoduché, uvidíte. Pak se vraťte do nákupního košíku zpět a zkuste ověření znovu. Budete mít dalších 5 pokusů. Věřte, že toto opatření je tu především pro vaši bezpečnost.

Jaké jsou další výhody Twista?

O dalších výhodách Twista a zkušenostech zákazníků si přečti tady.