Twisto spouští vesmírnou kampaň s Kapitánem Galaxy

Twisto, česká platební aplikace spojená s kartou Mastercard, spouští od září galaxiálně úžasnou kampaň v čele s novou postavou - Kapitánem Galaxy.

Kapitán Galaxy se hned od 1. září poprvé objeví v televizním spotu , ke kterému muziku složil hudební kapitán naší planety - Jiří Burian . Den poté bude kampaň spuštěna i na dalších platformách, včetně online reklamy, YouTube, Spotify nebo na sociálních sítí. Kapitán Galaxy, podobně jako dříve Twistus, bude s nadsázkou udávat charakter značky, a kromě videospotů se k němu bude vázat i obsah, merchandising a hra - to vše bude dostupné na redesignovaném webu Twista. Mise Kapitána Galaxy je jasná: objevovat život na zemi svým galaxiálním způsobem, a přitom využívat nejlepší platební nástroj v celé galaxii - Twisto.

Twisto stavíme tak, aby dalo našim zákazníkům svobodu volby, jak chtějí platit - jestli rovnou nebo později. Klienti mají přehled nad svými výdaji díky moderním technologiím. Zároveň věříme, že komunikace moderní finanční instituce může být zábavná, aniž by ztratila na své serióznosti. Kapitán Galaxy je postava, která tento způsob života zosobňuje. Současně s ním uvádíme nový slogan - Plať po svém. #Twistuj, který je v aktuální kampani rozšířen na Žij po svém. Plať po svém, což odkazuje na způsob objevování pozemského života Kapitánem Galaxy, který může pro pozemšťany působit poněkud zvláštně._ říká Lukáš Janoušek, marketingový ředitel Twista.

Kapitán Galaxy s sebou přinese neodolatelnou nabídku pro nové zákazníky v podobě možnosti si zadarmo odložit platbu až na tři měsíce. Nebude však chybět ani odměna pro stávající zákazníky - bonusy pro nejaktivnější uživatele nebo například možnost si splitnout útratu právě s Kapitánem Galaxy. Podrobnosti uvede Kapitán ve velkém středečním rozhovoru, který bude dostupný na blogu Twista. Na sociálních sítích pak proběhnou soutěže o vymazlený merchandising - powerbanky a další galakticky stylové doplňky. A ti, kdo jsou již nedočkaví, si mohou pustit alespoň nadpozemskou hudbu z playlistu na Spotify, který Kapitán Galaxy připravil osobně.

Postava Kapitána Galaxy zosobňuje inovátorský přístup Twista ke způsobu placení. Naší dlouhodobou snahou je usnadnění běžného placení širokému okruhu uživatelů, přičemž každý si může zvolit vyhovující platební metodu se všemi výhodami, které Twisto přináší. Při zakládání Twista nám přišla myšlenka placení telefonem jako z jiného vesmíru, dnes se bavíme o technologiích rozpoznání obličeje či o platebním čipu umístěným ve wereables - elektronice nebo doplňků, které má zákazník neustále při sobě, dodává zakladatel a CEO Twista Michal Šmída.

Pod celou kampaní je podepsáno na 160 lidí - kromě marketingového týmu Twista také 4 další agentury. Největší podíl na tom má kreativní agentura Symbio, za kterou jde hlavní nápad a zpracování. Tvorby spotů se zhostili kluci z Nice.film, kteří pro Twisto natáčeli i známý spot s Twistusem v hlavní roli. O naplánování reklamy v televizi se postarala mediální agentura Vizeum, digitál si poté vzala pod palec AdExpres.

Kampaň vznikla na základě neustále se rozšiřujícího portfolia produktů, které bylo třeba jednotně zastřešit. O to se má postarat Kapitán Galaxy, který kromě brandového videospotu představí v dalších 6 videích konkrétní produkty. Zaměřené budou na jednotlivé funkce Twista - Twisto Pay, odloženou platbu, kartu, výhodný kurz, platební náramek, Split a Snap. Tyto inovativní funkce, které obohatily svět placení, byly uvedeny v posledních letech. Twisto Pay je online platba na jeden klik v e-shopech, která umožňuje zaplatit za nákupy v eshopech do 14 dnů, až si zákazník vše v klidu doma vyzkouší. Opravdovou svobodu volby přináší odložená platba - zákazník si může vybrat, jestli zaplatí hned, najednou na konci měsíce a nebo si platbu může bezplatně odložit až o 3 měsíce. Speciální platební náramek s čipem slouží stejně jako bezkontaktní platební karta - k elegantnímu placení, které může snadno zákazník sledovat v aplikaci. Snap, umožňuje hrazení účtů za pomoci vyfocení složenky či faktury, a konečně Twisto Split je funkce pro rychlé a efektivní rozdělování společných účtů mezi přáteli.

Twisto rovněž jako první nebankovní společnost v Česku letos spustilo Apple Pay. Společnost má ambice prorazit do celého regionu CEE (střední a východní Evropa). Již dnes úspěšně roste v Polsku a chce se také podílet na minimalizaci produkce plastu tím, že postupně nahradí klasické karty alternativními platbami.


Více o Twisto

Twisto je platební aplikace spojená s kartou Mastercard, která přináší moderní způsob placení. Díky Twisto účtu mohou uživatelé platit internetové nákupy na jedno kliknutí, složenky a faktury hradit jejich vyfocením v mobilní aplikaci a kdekoli jinde využít k placení Twisto kartu nebo speciální platební náramek. Navíc s nejvýhodnějším kurzem pro platby v zahraničí. Všechny nákupy Twisto agreguje v přehledné mobilní aplikaci a zákazník je pohodlně uhradí najednou na konci měsíce. Více informací na www.twisto.cz