Ušetřete 5 % z každé zahraniční platby.

Užijte si léto v zahraničí s nejlepším kurzem na trhu a pojištěním pro celou rodinu

Chci Twisto Premium Zjisti více

Jak v zahraničí platit nejvýhodněji? Přes Twisto.

  1. Pořiďte si tarif Twisto Premium. Pro nové zákazníky je na první 3 měsíce zdarma. Zákazníci Twista si ho odemknou v Nastavení svého účtu.
  2. Do konce září bude váš kurz na zahraniční transakce nejméně o 2 % výhodnější než jinde. Ušetříte v obchodech i online. Podrobné podmínky akce najdete na tomto odkazu.
  3. Automaticky získáte cestovní pojištění pro 2 dospělé a až 4 děti s plněním do 3 000 000 Kč. Platí kdekoli po celém světě.

Co vás nejvíce zajímá

Jak funguje garance nejlepšího směnného kurzu o 2 %?

Garance funguje tak, že Twisto vezme středový kurz Mastercard (což je základní kurz na trhu pro výpočet výše měnového kurzu - je tedy považován za kurz bez jakékoli bankovní přirážky) a odečte od něj 2 %, která vrátí zákazníkovi ve formě okamžité slevy na transakci.

Proti jakým institucím platí garance?

Garance platí proti jakékoliv bance v České republice a finančním a platebním institucím jako například Revolut, Transferwise, PayPal apod. Neplatí vůči kamenným směnárnám ani jiným formám směny peněz.

Jak cashback získám?

Stačí zaplatit v zahraniční měně fyzickou Twisto kartou, platebním náramkem nebo skrze Apple Pay a transakce bude automaticky ponížena o výši cashbacku. O jeho výši budete informování skrze push notifikaci na mobilní telefon.

Platí garance nejlepšího kurzu i pro nákupy na internetu?

Ano, platí jak pro platby v kamenných prodejnách tak pro nákupy na zahraničních serverech jako Aliexpress, Booking, Asos, apod. Podmínkou je, aby byla platba provedena vždy v zahraniční měně, při využití tzv. DCC ze strany obchodníka, který přepočítá částku rovnou do CZK není možné garanci uplatnit, protože směna není pod kontrolou Twista